Mesajul lui George Simion, după negocierile cu președintele Nicușor Dan: ”Este timpul să fim parte a soluțiilor responsabile”-VIDEO
Președintele AUR, George Simion, a transmis, în direct la Realitatea PLUS, ce a discutat cu președintele Nicușor Dan, la negocierile privind formarea viitorului Guvern.
