Leapsa sa fie
Lui Costin ii arde de joaca. Sa ne jucam asadar.
L-as vota pe Traian Basescu pentru ca sunt de acord cu foarte multe din lucrurile pe care le spune. Pentru ca, mai mereu, are in preajma oameni frecventabili. Pentru ca pus reprezentanti ai opozitiei in fruntea serviciilor secrete. Pentru ca imi pare primul presedinte cu o politica articulata in relatia cu Republica Moldova. Dar, mai ales, pentru modul exemplar in care i-a rezistat lui Adrian Nastase.
L-as vota pe Mircea Geoana pentru ca se misca cu mai multa dezinvoltura in zona de relatii internationale.
