Imi cer scuze
Vorbesc doar in numele meu: scuze pentru postarea pripita de aseara.
As putea sa o dau la intors si sa va trimit la comentariul meu nr 2 de ieri in care spuneam sa fim atenti la „batalia sondajelor” (citat: „Atenţie şi la bătălia sondajelor de la tv de după închiderea urnelor! Nu vă lăsaţi seduşi de cifrele de acolo! Grosul mandatelor de parlamentar vor putea fi numărate pe bune, e previzibil asta, abia dupa redistribuire.
În seara aceasta, televizorul poate fi mai nociv decât este de obicei. Încercaţi, la limită, şi cu Mezzo”) . As putea sa spun ca am sters in ultima clipa ultima
