Moare USR, trăiască USL, ferea-AUR!
Mai e o formalitate, votul din Parlament, și România va avea guvern și coaliție-mamut, via PSD-PNL-UDMR. Opoziția de la AUR și USR numește asta ”USL 2”, dar nu e corect, pentru că în USL 1 nu era și UDMR, iar acea alianță a fost una electorală, adică înainte de alegeri, cu liste comune, candidați comuni […]
